falzet
kapela na svatbu i ples

Hudba na společenský či maturitní ples Děčín, Praha

Stali jsme se vyhledávanou kapelou pro plesovou sezónu. Nejčastěji nás oslovují jako kapelu na maturitní ples, ale hráli jsme také na různých společenských, zájmových či sportovních plesech. Plesová hudba má přitom zcela jiné nároky než svatební a zábavová. Především zkraje večera, kdy je potřeba naplnit formální stránku plesu a tančit v rytmu standardních a latinskoamerických tanců. Proto i my jsme do repertoáru zařadili písně, na které se tančí walz, jive, slowfox, blues či samba a rumba. Kromě toho máme v zásobě i lidové písně v rytmu polky a valčíku. Většinou se ale plesoví hosté chtějí bavit a tak v druhé polovině plesu přijdou vhod i modernější tance na popové, rock'n'rollové a rockové melodie, stejně jako na svatbě nebo taneční zábavě.

Chcete se dobře bavit a přitom si stále užívat plesovou atmosféru? Vyzkoušejte naši kapelu a nebudete litovat. Máme vlastní osvětlení a ozvučení, poutavý repertoár i zvučné reference. Prohlédněte si videa a fotky z našich akcí a pokud se Vám líbíme, můžete si on-line rezervovat termín nebo nás rovnou kontaktovat.

Líbí se Vám kapela Falzet? Doporučte nás svým přátelům!


Využijte volných termínů a rezervujte si naši plesovou kapelu ještě dnes!
Nabídka

Hudba na ples - plesová kapela

Pořádáte tradiční či maturitní ples? Tyto akce mají něco společného - potřebu dokonalé organizace. Musí se zamluvit sál, zajistit jeho vhodná tematická výzdoba podle zaměření plesu, obstarat občerstvení, hudba na ples a vymyslet slavnostní program plesu. Ten bude jistě obsahovat vystoupení živé plesové kapely a možná bude součástí plesu i doplňkový program v podobě tanečního vystoupení. Na maturitním plese je třeba zorganizovat stužkování maturantů. To vše musí moderátor plesu skloubit do smysluplného celku.

Kapela na maturitní ples exkluzivně? Ale jistě, jde to.

Jistě, můžete to pojmout velkoryse a na organizaci plesu si najmout agenturu a vybrat kapelu na ples z renomovaných umělců se sbírkou zlatých slavíků. Profesionální kapely na plesy ovšem vyžadují i technické vybavení na nejvyšší úrovni s osvětlovačem, zvukařem v sále a jeho asistentem na pódiu. Avšak vystoupení takové plesové kapely pokryje sotva dvě hodiny programu a co pak se zbytkem večera, když se lidi tak dobře baví? Navíc, na celou takovouhle legraci abyste počítali s rozpočtem, který mají některé obce na celý rok. I takový moderátor plesu, pokud byl někdy vidět v televizi, Vás bude stát víc než symfonický orchestr.

Je i jiné řešení - kapela Falzet

Pokud Vám jde hlavně o dobrou zábavu a netrpíte přehnaně honosnými požadavky, jděte na to s rozumem. Vyberte si plesovou kapelu, která má vlastního zvukaře či aparaturu a která dokáže spolupracovat i při moderování a tvorbě zábavy večera. Kromě ušetřených nemalých prostředků to skýtá další výhody. Kapela na ples je se svým zvukem sžitá, je tedy v pohodě a podává maximální výkon, v nejhorším případě svůj standart. Zvukař netápe, "nehledá", kde jaký nástroj zrovna hraje sólo a nestává se, že by některé nástroje či zpěvy kapely na ples naopak nebyly slyšet vůbec. Také je mnohem menší pravděpodobnost ochluchnutí od náhle se zjevivší zpětné vazby mikrofonu.

Naše reference

Jako plesová kapela jsme hráli například na těchto akcích:

Nezávazná nabídka kapely Falzet

Pošlete nám svou nezávaznou poptávku a my Vám obratem sdělíme cenovou nabídku plesové kapely Falzet. Pokud Vás naše nabídka zaujme, bude nám potěšením zahrát na Vašem plese.

 

Přečtěte si také