falzet
kapela na svatbu i ples

Kapela na svatbu - živá svatební hudba i DJ

Čím je svatební kapela Falzet tak výjimečná?

  • Hrajeme asi na 100 různých akcích ročně - ale nejsme jen kapela na svatby a narozeninové oslavy, ale i taneční zábavy, firemní akce a plesy.
  • Jako kapela na svatbu nebo oslavu bavíme publikum známými hity a pódiovou show, ale alternativně umíme uspořádat i diskotéku s naší DJ Lucy. To je vhodné třeba hned po vystoupení svatební kapely.
  • Od kapely na svatbu se očekává, že vyhoví svému publiku, ač je třeba složeno z několika generací. Naše svatební kapela je flexibilní a dokáže improvizovat a pokud zrovna nemáme Vaši oblíbenou píseň pro první svatební tanec v repertoáru, pak ji po vzájemné dohodě nastudujeme.
  • Svatební kapely musí znát svatební zvyky a i my pomáháme při organizování svatebních her.

Líbí se Vám kapela na svatbu Falzet? Doporučte nás svým přátelům!

Zábava od svatební kapely Falzet

Naše kapela na svatbu má ve svém repertoáru nejen ploužáky pro první nesmělé taneční kroky novomanželů, ale zvládáme i tradiční rytmy na tři či dvě doby (valčíky, polky). Podle situace a přání svatebních hostů umíme i pěkně přitvrdit, ovšem jenom pokud to zábava na svatbě vyžaduje. Podle potřeby doplníme hudbu na svatbu zorganizováním společenských her, do kterých zapojíme nejen novomanžele, ale i jejich hosty. Jsme zvyklí celý program moderovat, ale zapůjčením mikrofonů umožníme i přítomným bavičům zapojit se do zábavy. Jako svatební kapela toho umíme ještě mnohem víc a budeme nadšeni, pokud si nás objednáte i vy.

Reference kapely na svatbu Falzet

Podívejte se na hodnocení svatební kapely Falzet od našich zákazníků. Také si můžete prohlédnout naše reference, místa a akce, na kterých jsme už hráli.
Hudba na svatbu má být především rozmanitá. Na svatbě či oslavě narozenin se sejdou lidé s různým vkusem a snem každého hostitele je všechny své hosty potěšit. Čili svatební hudba by měla pokrýt více hudebních stylů či žánrů. Kapely na svatbu nebo narozeniny musí umět reagovat na momentální náladu svých posluchačů a přizpůsobit jim svůj program, aby na oslavě byla dobrá zábava.
Využijte volných termínů a rezervujte si naši svatební kapelu ještě dnes!
Nabídka

Otázky na svatební kapelu Falzet

Co Vás baví na hraní na svatbách?

Na svatbě se dobře hraje, kytky lítaj, závoj vlaje... hraní na svatbě milujeme asi nejvíc. Nejen, že bývá dostatek jídla a pití, ale lidé jsou veselí, milí a chtějí se dobře bavit. Kapela hraje známé hity a všichni jsou spokojeni.

kapela na svatbu, živá hudba na svatbu, svatební kapela Falzet

Jak dlouho se věnujete hraní na svatbách?

Jsme zkušení muzikanti, hrajeme na svatbách a plesech už víc než 10 let. Kapela Falzet byla založena v roce 2014 a od té doby bavíme svatebčany společně.

Hrajete i během obřadu?

Obyčejně nehrajeme během obřadu, ale až při odpolední a večerní svatební párty. Příprava na vystoupení trvá asi hodinu, v obřadní síni bychom zdržovali ostatní svatebčany. Pokud ale obřad bude na jiném místě, pak můžeme posloužit i hudbou k obřadu.

Jak dlouho vydržíte hrát na svatbě?

Vydržíme hrát až 9 hodin. Obyčejně ale hrajeme 5-6 hodin, při vhodném načasování ani není delší zábava potřeba. Je dobré si promyslet, jak bude zábava probíhat a kapelu objednat až v době, kdy bude po společném obědě, focení a přijímání svatebních darů.

V kolik hodin je nejlepší začínat s hudbou na svatbě?

Nejlepší začátek svatební zábavy je zhruba 2-3 hodiny po společném jídle a jsou vyřízeny všechny posvatební formality, jako je focení, předávání a rozbalování svatebních darů. Také už dorazila většina svatebních hostů a tak se zábava může rozproudit. Obvyklá doba je kolem 17.-18.hodiny.

Jakou píseň doporučujete pro první svatební tanec?

Bývaly časy, kdy jako první svatební tanec kraloval valčík. V dnešní době se už tolik nechodí do tanečních a tanec na tři doby může někomu způsobit komplikaci. Proto dnes mnohem častěji volíme některý z ploužáků, například

Jaké potřebujete vybavení v místě svatby?

Vše, co potřebujeme, si vozíme sebou. Máme vlastní aparaturu i osvětlení, na připojení stačí jedna zásuvka 230V/10A. Pokud máme hrát venku, je nutné kryté stání, obyčejně stačí partystan 3x3m.

Je možné si Vás někde poslechnout?

Můžete si nás nejen poslechnout, ale i vidět. Na našem webu máme mnoho videoukázek z našich vystoupení, ale budeme moc rádi, pokud se na některou naši akci přijdete podívat osobně.

Na jaký hudební styl se zaměřujete?

Kapely na svatbu musí mít hodně široký repertoár, v tom našem najdete nejvíce pop, rock, rock'n'rolly, blues, ale i country, folk a lidovky. Během plesové sezóny hrajeme i standardní a latinské tance a tak si může každý najít to svoje. Podle našich zkušeností největší zábavu vytvoří sety s klasickými rock´n´rolly a profláklými rockovými hity.

Můžete hrát i venku?

Není problém hrát i venku, máme to i rádi, ale v případě špatného počasí je nutné kryté stání. Elektronika nesmí zmoknout a v případě deště by hrozil i úraz elektrickým proudem.

Nabízíte také karaoke party?

Podle našich zkušeností karaoke trochu kazí zábavu. Málokdy se najde na svatební párty opravdu zkušený zpěvák. Většina se navíc odváží zpívat až po překonání trémy kapkou alkoholu, čímž někteří ztrácejí soudnost a rádi by bavili přítomné svým uměním až do konce večera. Přesto není problém domluvit se a společně si s kapelou zazpívat.

Zastáváte i částečně roli organizátora svatby?

Svatby bývají dokonale připraveny mnoho dní dopředu, přesto se občas stává, že na svatební párty chybí moderátor a v tu chvíli se rádi ujmeme této role a spojíme hudební produkci se zábavou.

Jak dlouho dopředu je potřeba objednat kapelu na svatbu?

Kvalitní kapely mají obsazené termíny minimálně 3 měsíce dopředu. Objednat si bližší termín je také možné, ale hodně pak záleží na náhodě, zda má kapela ještě volno. Je tedy dobré plánovat svatební hostinu minimálně s tříměsíčním předstihem.

Jak poznám dobrou kapelu?

Dobrá svatební kapela umí správně rozproudit zábavu. Umí se trefit do vkusu přítomných hostů a přitáhnout jejich pozornost. Funguje komunikace a vzájemné předávání energie. Nezpochybnitelným důkazem kvalitní kapely je plný taneční parket.

Je lepší živá hudba (kapela) nebo DJ na svatbu?

Tak pochopitelně, že svatební kapela, která hraje naživo je lepší, než jakýkoli sterilní DJ Kapela na svatbu je lepší než DJ. Ale seriózně, obojí má své plusy a mínusy a záleží na vkusu posluchačů. Pro živou kapelu hovoří předším to, že nejen pouští hudbu, ale dělají i pódiovou show a tím baví hosty. Kapela Falzet ovšem nabízí také možnost diskotéky, ať už po skončení našeho vystoupení nebo i jako hlavní program. DJ totiž dělá naše zpěvačka Lucka.

Kolik zaplatí snoubenci za hraní na svatbě?

Cena se odvíjí od délky programu plus cestovní náklady. Přesnou cenu si můžete zjistit na našem webu kde si lze i rezervovat termín.

Svatební kapela, živá hudba na svatbu

Jsou vhodné světelné efekty pro vytvoření taneční atmosféry na svatbě?

Má-li představení udělat ten správný dojem, pak by měly být do celkového vjemu diváků zapojeny všechny jejich smysly. Světelné efekty nemusí tvořit lasery a stroboskopy, ale více než vhodné je barevné nasvícení, které přitahuje divákovu pozornost a vtahuje ho děje na pódiu.

Mají si snoubenci připravit playlist nebo mají nechat výběr písniček na kapele?

Zkušená kapela na svatbu dokáže sama vytvořit skvělou zábavu a najít vhodné písně pro všechny. Je možné, aby se snoubenci dohodli s kapelou na několika hitech, které by rádi slyšeli na své svatbě, ale jinak je lépe nechat průběh vystoupení na kapele, která má připravené své osvědčené sety písní. Vyhneme se tak situaci, kdy kapela bude hrát písně, které tak dobře nezná a také hosté nebudou závislí jen na vkusu svatebčanů, ale budou se bavit svými oblíbenými hity.

Zajímají Vás jiné věci, máte další dotazy?

Ptejte se nás na cokoli, co Vás zajímá, obratem Vám odpovíme. Můžete nás také kontaktovat e-mailem nebo zavolat na tel. 601 315 198.

Přečtěte si také