falzet
kapela na svatbu i ples

Kapela na firemní večírek, živá hudba na firemní akce

Organizujete firemní večírek či setkání zaměstnanců? Ať už jde o vánoční večírek a bilancování úspěchů na konci roku nebo o firemní akci se zábavným programem, je obvyklé zakončit program hudbou a tancem. Vtipná a originální zábava je základem každé firemní akce. Základem teambuildingu je sbližování zaměstnanců a k uvolněné atmosféře může přispět tanec a živá hudba zajímavé kapely. Členové týmu mnohem lépe komunikují, když mají šanci se lépe poznat v příjemném neformálním prostředí při aktivním odpočinku.

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout na Vaši firemní akci nebo Vánoční večírek živou hudební produkci kapely Falzet. Máme k tomu vše potřebné, vlastní osvětlení a ozvučení, poutavý repertoár i zvučné reference. Prohlédněte si videa a fotky z našich akcí a pokud se Vám líbíme, můžete si on-line rezervovat termín nebo nás rovnou kontaktovat.


Líbí se Vám kapela na firemní večírek Falzet? Doporučte nás svým přátelům!

Využijte volných termínů a rezervujte si kapelu na večírek ještě dnes!
Nabídka

Kapela Falzet má za sebou řadu vystoupení na firemních akcích, plesech a tanečních zábavách pro menší i větší počet návštěvníků i s produkcí v různých prostorách (včetně open air akcí) a je proto ideální i pro Vaši firemní akci. Umíme nejen roztancovat hosty firemního večírku, ale hlavně je pobavit vtipným komentářem a pódiovou show.

Disponujeme vlastní aparaturou, takže můžeme posloužit i jako technické zabezbečení vaší firemní akce v Praze a ústeckém kraji a zajistit tak spolehlivé ozvučení Vaší firemní konference.

Nezávazná nabídka kapely na firemní akce Falzet

Pošlete nám svou nezávaznou poptávku a my Vám obratem sdělíme cenovou nabídku kapely Falzet. Pokud Vás naše nabídka zaujme, bude nám potěšením zahrát na Vaší akci.

Hledáte kapelu na svatbu nebo ples?

 

Kapela na večírek, firemní akci Falzet