Kapela na svatbu i ples Falzet - o nás

Trocha historie plesové a svatební kapely Falzet

Kapelu Falzet, původně jako duo pro svatby a zábavy, založil zpívající kytarista Milan Volf se zpěvačkou Lídou Řehákovou v říjnu roku 2014. První vystoupení se konalo dne 12.12.2014 v Lidovém domě Boletice nad Labem za velkého ohlasu místních fanoušků. Ukázal se velký potenciál tohoto projektu a tak následovala příprava dalších vystoupení, která se konala v Děčíně nebo jeho blízkém okolí. Bohužel se v tomto období projevila velká vytíženost zpěvačky Lídy, která vystupovala ve více místních kapelách, což kapelu Falzet, o kterou byl čím dál větší zájem, začínalo hodně omezovat. V dubnu tak přišla nevyhnutelná změna a postu zpěvačky se ujala mladičká Lucie Prchalová. Svou premiéru si odbyla dne 24.4.2015 v restauraci Daliborka v Děčíně. S novou posilou kapela nabírá obrátky a od června 2015 se plní kalendář 7-10 akcemi měsíčně a okruh působnosti zábavové kapely se rozšiřuje k Teplicím, Praze a Varnsdorfu.

Kapela FalzetUprostřed léta 2015 vzniká potřeba rozšířit kapelu o další zpěvačku. Od té doby se původně svatební kapela prezentuje jako mnohem univerzálnější kapela na společenské a maturitní plesy, taneční zábavy, narozeniny a svatby. Kapela je naprosto soběstačná, co se týče zvukové aparatury, osvětlení a programu. Repertoár sahá od 50.let do současnosti a zahrnuje české i zahraniční písně v rozmanitých stylech od swingu, rocknrollu, rocku, popu, metalu až po country a lidovky.

Líbí se Vám kapela na svatbu i ples Falzet? Doporučte nás svým přátelům!

Milan Volf Milan VolfV dětství absolvoval první cyklus LŠU v Děčíně ve hře na akordeon, ale na chmelových brigádách ho uchvátila kytara a první, tenkrát ještě country a folkové riffy. Po experimentech s foukací harmonikou a saxofonem natrvalo srůstá s elektrickou kytarou a kombem Mesa Boogie. Prošel kapelami Dorána, Vomiště, U-Style, MM TOP, Garance a 52V.
Lucie Prchalová Lucie PrchalováPro své mládí má svou životní kariéru teprve před sebou, ale už nyní zastává důležitou roli v ústeckém pěvecko-instrumentálně-tanečním sboru Fusion. Kromě zpěvu a rytmiky působí v kapele Falzet i jako Dj ve chvíli, kdy ostatní již balí své nástroje.
Veronika Suchá Veronika Suchá Stejně jako Lucka své první pěvecké zkušenosti sbírala v ústeckém Fusionu a svou hudební kariéru má teprve před sebou.